2 Ağustos 2011 Salı

Behzat Ç.Seni Kalbime Gömdüm: İlk AfişEmrah Serbes'in Behzat Ç. serisinin ikinci kitabı olan Son Hafriyat'tan uyarlama sinema filmi. Yazar filmin senaryosunda da yer alıyor. Yayınlanan birinci sezonun ardından geniş hayran kitlesine ulaşan Behzat Ç. ara vermeden film hazırlıklarına başladı ve ekip kısa bir süre önce filmi tamamladı.28 Ekim'de gösterime girecek filmin oyuncu kadrosunda cinayet büro haricinde(Erdal Beşikçioğlu, Fatih Artman, İnanç Konukçu, Berkan Şal)  Tardu Flordun,Cansu Dere ve Hakan Boyav gibi güçlü isimlerle beraber Ayda Aksel, Nihat İleri, Rıza Kocaoğlu ve Hazal Kaya(diziyle bağlantısı olup olmadığını soranlar bu ismi görünce anlamışlardır.)gibi usta oyuncularda yer alacak.

Bizi Red-Kit'le(Tardu Flordun) buluşturacak olan Behzat Ç: Seni Kalbime Gömdüm ismiyle müsemma Red-Kit'in doldurduğu mezarlar ve kızının ölümüyle alakalı.

Adından yıllarca söz ettirecek olan Behzat Ç yanlız dizisiyle değil filmiyle de büyük başarı elde edeceğine şüphe bırakmıyor. Her ne kadar tanıtım aşamasında ciddi tavrımızı korumamız gerekse de kendi kendime saçma sapan konuşma la! demek istiyorum. Ercü'nün yaptıklarından önce Red-Kit'in yaptıklarını görmek bu adamlar da ne çekmiş Ercü ne amk dedirticek cinsten bir film olursa işte o zaman izlemeye değer olur(ne olursa olsun s.ke s.ke giderim de).

Her geçen gün sabır katsayımız artsada filmin tarihini, oyuncu kadrosunu ve hatta afişini görmek bile yetti. Şu an için tek isteğimiz film gösterime giresiye kadar dizinin sansürsüz dvdsinin çıkması.
Bu da ikincisi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder